Slide
Hakkımızda
1994 yılından beri…
Perakendecilik alanında tekstil ve ayakkabı sektöründe hizmet vermekteyiz. Dünyada saygınlığı kabul edilmiş markalı ürünleri, hizmet kalitemizle en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmayı hedefledik.Firmamız kurumsal alanda piyasa gündemini takip eden, teknolojiyi kullanan, müşteri tercihlerini önemseyen ve düşüncelerine değer veren, sektöründe yatırımlar yaparak sürekli kendisini geliştiren ve yenileyen bir anlayışa sahiptir.
2007’de Online alışveriş sektöründe yer alma kararını verdi. İnsan odaklı gelişimi için gerekli yatırımlar oluşturuldu. Kendini sürekli yeniledi. Maxioutlet.Com sitesinin piyasalardaki imajı ve saygınlığı, birçok marka tarafından kabul edilmektedir.Hizmet kalitemiz, hesaplı fiyat, alışveriş sonrası desteğimiz karşılığında,müşterilerimizin bize duyduğu güven ve memnuniyet, bizi mutlu etmektedir.
Bütün duygularımızı” Alışveriş Mutluluktur” sloganı içine gizledik. Vizyonumuzdaki “Alışveriş Mutluluktur” sloganının anlamını tüm ekibimiz bilmektedir. Mutluluğu yaşatmak için çalışmaktayız.
Arkan İç ve Dış Tic. Ltd. Şti - ALL RIGHT RESERVED © 2022